MAREK STĘPNIAK
GABINET STOMATOLOGICZNY
STEP-DENT
W 1995 roku ukończyłem Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, rok później odbyłem staż podyplomowy i rozpocząłem pracę zawodową w Przychodni Akademickiej. Od 1999 roku prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną. W 2004 roku zdałem egzamin na I st. Specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Regularnie uczestniczę w kursach medycznych Quintessenz w zakresie Standardów Nowoczesnej Stomatologii.
Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe podczas uczestnictwa w szkoleniach, kursach i kongresach stomatologicznych w całym kraju. Zapraszam do zapoznania się z posiadanymi certyfikatami i zaświadczeniami. Przez wzgląd na doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta gwarantuję zadowolenie z wykonywanych usług. Zapraszam do kontaktu – Lekarz Stomatolog Marek Stępniak.
Poniżej znajdą Państwo uzyskane przeze mnie certyfikaty i kwalifikacje w zakresie stomatologii. Lista jest aktualizowana na bieżąco gdyż stale uczestniczę w kursach, szkoleniach i kongresach stomatologicznych w całym kraju.